Menü Kapat

HAKKIMIZDA

İçli köfte imalatı

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren işletmeci ve çalışanlar tarafından kurulmuş olup ekibimizde konusunda uzman arkadaşlarımız çalışmaktadır.

Tazeler gıda içli köfte imalatında konusunda uzman ustalar ile çalışmakta olup dışarıdan da içli köfte imalatı konusunda danışmanlık hizmeti almaktadır.

İmalat ve servise hazır hale getirilmesi için firmamız uzun uğraşlar sonunda sektörde yer edinmiştir.

Tazeler gıda kendi imalathanesinde üretmiş olduğu çeşitlerini hijyenik ve yöresel uygunluk şartlarına en üst seviyede dikkat ederek imal etmektedir.

Firmamızı tanıtmak amacı ile kurulmuş olan tazelergida.com firmamızın internet ortamındaki yüzüdür. Web sitemiz üzerinden satılan ürünlerimiz Tazeler Gıda güvencesi altındadır. Dondurulmuş olarak aldığınız ürünleri dondurucularınızda altı ay süresi ile saklayabilirsiniz. Çeşitlerimiz web sitemiz üzerinde bulunan çeşitler haricinde istemiş olduğunuz gramaj ve içerikte de yapılmaktadır. Toptan alımlarınızda çeşitli indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Gıda sektöründe işletmeci olabilirsiniz işletme menünüzde tazeler gıdadan toptan aldığınız çeşitlerimizden bulundurmanız müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkararak müşterilerinizin tekrar işletmenizi tercih etme sebebi olacaktır. Firmamız kendisine, ve yapmış olduğu yöresel el yapımı içli köfte çeşitlerine o kadar güvenmektedir ki size müşterilerinizin tekrar işletmenizi tercih edeceğinin garantisini vermektedir.

Toptan içli köfte

Toptan içli köfte satışı yapan firmamız  içli köfte siparişi eden gıda işletmelerine  ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Toptan içli köfte alımlarında her ay çeşitli kampanyalar mevcuttur. Kampanyalarımız hakkında bilgi almayı unutmayın. Toptan içli köfte satışlarımızın yanında perakende satışlarımızda mevcuttur. Toptan içli köfte alımlarınızı pişirilmiş olarak da sipariş edebilirsiniz.