İÇLİ KÖFTE SİPARİŞİ

İçli köfte siparişi istediğiniz her noktaya pişirilmiş  sıcak, pişirilmiş donuk veya çiğ donuk olarak getirilmektedir. İçli köfte siparişleriniz ertesi gün adresinize kadar teslim edilmektedir.

Düğün, nişan, mevlüd ve yemek davetleriniz için ister ev adresinize isterseniz davetin yapılacağı yere içli köfte siparişi verebilirsiniz. En az sipariş gönderim miktarımız 50 adet ve üstüdür.  Ürünlerimiz kendi imalathanemizde bayanlar tarafından elde yapılmaktadır.

İş yerinize içli köfte koyarak satışlarınızı arttırmak istiyor iseniz düzenli olarak içli köfte siparişlerinizi getirebiliriz. Ürünler kapınıza kadar istediğiniz gün ve saatte ulaşmaktadır.

Gaziantep yöresi çeşidi olarak yapmakta olduğumuz çeşitlerimizi toptan fiyatına alarak ister iş yerinizde satabilir isterseniz davetler de misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

İçli köfteci olarak firmamız TÜRKİYE genelinde bir çok noktaya gönderim yapmakta olup kendini kanıtlamış bir firmadır. Çeşitlerimizi çiğ alım yaptığınızda müşterilerinize kızgın yağda en az 3 en çok 4,5 dakika pişirerek servis edebilirsiniz. Pişmiş ürünlerimizi pişirmenize gerek yoktur ister fırında isterseniz mikrodalga fırında ısıtarak servis edebilirsiniz.

İçli köfte çeşitlerimizin difriz bekleme süresi 6 aydır. +4 Dolap bekleme süresi 3 gündür.

Günün her saatti bizleri arayabilir yada WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 


UNUTMAYIN

Toptan içli köfte satışı 50 adet ve üstü yapılmaktadır.

Satışlarımız sadece toptan yapılmaktadır.

İçli köfte çeşitlerini 40 gr  ila 120 gr arsında yapabilmekteyiz.

Ürünler Gaziantep usulü olarak bilinen yağ içerisinde kızartılarak tüketilen içli köfte çeşididir.

İstanbul içli köfteci denince akla ilk gelen firmalar arasında yer alan Tazeler Gıda iclikoftetoptan.com adresi ile sizlere hizmet.vermektedir.

İçli köfte sipariş : 0505 080 03 03 nolu telefondan yapılmaktadır.

 

 

SAYFALAR